Instructor Tehnic

Care sunt cerințele noastre?

  • Experiență în aplicarea manuală sau mecanizată a finisajelor interioare și exterioare (abilități de utilizare și cunoaștere a uneltelor pentru aplicarea următoarelor materiale: adezivi pentru polistiren și pentru placări ceramice, gleturi, vopsele lavabile de interior și exterior, tencuieli decorative și amorse);
  • Persoană responsabilă, serioasă, demnă de încredere;
  • Disponibilitate pentru muncă de teren;
  • Capacitate foarte bună de comunicare și relaționare cu clienții în vederea prezentării produselor aplicate;
  • Permis de conducere categoria B (OBLIGATORIU);
  • Aspect fizic plăcut;
  • Domiciliu în București-Ilfov (OBLIGATORIU).

Care sunt responsabilitățile tale?

  • Cunoaștere aprofundată a produselor și a modului de aplicare a acestora;
  • Aplicarea produselor oferite de către echipa de vânzări;
  • Realizarea de monstre și orice material necesar pentru promovarea produselor companiei;
  • Asistență tehnică pentru punerea în operă a produselor;
  • Răspunde de păstrarea confidențialității informațiilor la care are acces.

Ce îți oferim?

  • Mediu de lucru plăcut și dinamic într-o companie în continuă dezvoltare;
  • Auto de serviciu pe care o poți folosi full time;
  • Telefon;
  • Salariu fix plus bonusuri motivante din vânzări;
  • Asigurare medicală privată (care acoperă servicii medicale atât din domeniul public cât și privat);
  • Contract pe perioadă nedeterminată .
COMPLETEAZĂ FORMULARUL