Regional Sales Manager

Care sunt cerințele noastre?

  • Experiență în vânzări de cel puțin 3 ani în industria materialelor de construcții (OBLIGATORIU);
  • Persoană dinamică, proactivă, cu atitudine pozitivă, fler și imaginație;
  • Persoană responsabilă, serioasă, demnă de încredere;
  • Disponibilitate pentru munca de teren;
  • Orientare către satisfacerea cerințelor clienților;
  • Orientare către rezultate și performanță;
  • Capacitate de adaptare și învățare rapidă;
  • Portofoliu de clienți (OBLIGATORIU)
  • Permis conducere categoria B (OBLIGATORIU)
  • Aspect fizic placut; prezentabil/ă.

Care sunt responsabilitățile tale?

  • Efectuarea vizitelor regulate conform rutei zonei alocate;
  • Dezvoltarea portofoliului actual de clienți;
  • Prospectarea continuă a pieței în vederea identificării și abordării clienților noi;
  • Menținerea și dezvoltarea relațiilor profesionale cu clienții;
  • Realizarea targetului lunar și încasarea facturilor emise;
  • Monitorizarea situației clienților proprii în vederea întocmirii documentației contractuale;
  • Întocmirea și raportarea situațiilor de activitate zilnică.

Ce îți oferim?

  • Mediu de lucru plăcut și dinamic într-o companie în continuă dezvoltare;
  • Autoturism de serviciu pe care îl poți folosi full-time;
  • Telefon;
  • Tabletă;
  • Salariu fix plus bonusuri motivate din vânzări;
  • Asigurare medicală privată (care acoperă servicii medicale atât din domeniul public, cât și privat);
  • Suport tehnic regulat.

Te așteptăm în echipa noastră! Completează formularul de mai jos și trimite-ne CV-ul tău.

COMPLETEAZĂ FORMULARUL